Збірна Аргентини зіграє у чвертьфіналі з «червоними дияволами»

У непростих зустрічах, які продовжилися в овертаймах, збірні Аргентини і Бельгії здобувають право на участь в 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу у Бразилії. Суперники зіграють один проти одного 5 липня.

Аргентинці зуміли вийти у чвертьфінал не без допомоги зіркового Мессі, який нарешті позбувся прокляття мундіалю і впевнено забиває голи, або ж асистує при них. Саме Лео наприкінці овертайму віддав результативну передачу Ді Марії і вивів свою збірну в 1/4 фіналу.

Бельгійці, у свою чергу, протягом 120 хвилин невтомно штурмували ворота американської збірні, які немовби хтось заговорив. Що ж, майстерності американському воротарю Тіму Ховарду не позичати, однак вже в овертаймі він не зміг втримати натиску «червоних дияволів».

Аргентина - Швейцарія 1:0

Швейцарська збірна, яка в останній момент змогла вибороти шанс на участь в 1/8 фіналу мундіалю, була налаштована доволі рішуче. Не меншою рішучістю відрізнялися аргентинці, які попри зірковий склад збірної ось вже який рік залишаються без трофеїв.

Впродовж гри збірна Аргентини більше володіла м'ячем, більше нав'язувала гру, однак це влаштовувало швейцарців, які чудово діяли на контратаках, проте були слабкими в реалізації.

Аргентинці багато атакували, намагалися взяти ворота швейцарців і з флангів, і з центру, і за допомогою прострільних передач. Однак усі плани збірної Аргентини розсипалися об міцну стіну оборони швейцарців.

У другому таймі доволі активною грою відрізнявся Ліонель Мессі, однак постріли зірки «Барселони» зупиняв або голкіпер, або перекладина.

Під кінець основного часу аргентинці почали діяти настирливіше, а збірна Швейцарії очевидно стомилася, зменшила швидкість і, здебільшого, діяла на обороні.

Вже у додатковий час швейцарці намагалися знову створити атаки і гольові моменти, проте гравцям не вистачало сил. На 119 хвилині оборона Швейцарії таки здалася - Мессі віддав передачу на Ді Марію, який пробив низом без шансів для голкіпера. - 1:0.

Бельгія - США 2:1

Гравці збірної Бельгії впродовж усього матчу атакували американців: неодноразово голкіперу збірної США Тіму Ховарду довелося відбивати важкі м'ячі від своїх воріт. У першому таймі американська команда лише зрідка виходила на атаки, більше сидячи в обороні.

У другому таймі бельгійці почали штурмувати ворота США ще активніше, американці у свою чергу все глибше відходили у захист. Бельгійський голкіпер Тібо Куртуа майже не мав роботи: лиш зрідка збірна США розроджувалася на атаки.

На останніх хвилинах основного часу м'яч ні на мить не затримувався в центрі поля: активізувалися американці, які навіть створили кілька небезпечних моментів біля воріт Куртуа.

Додатковий час розпочався разом із першим голом у матчі - відзначився бельгійський гравець Кевін де Брюйне. Суперники обмінювалися атаками, однак невдовзі бельгійці подвоїли перевагу - на 105 хвилині забиває Лукаку.

Уже за дві хвилини інтрига матчу повернулася: Тібо Куртуа таки пропустив гол - відзначився американець Юліан Грін - 2:1. До закінчення овертайму суперники з усіх сил намагалися змінити рахунок, однак вже нічого не спромоглися зробити. Збірна Бельгії цілком заслужено виходить у чвертьфінал.

До слова, знаменитий молодий голкіпер Тібо Куртуа вважається щасливим для «червоних дияволів»: бельгійська збірна не програвала жодного разу, якщо Куртуа стояв на воротах.

Open all references in tabs: [1 - 3]