Towarzyski wtorek – multirelacja. Dobry mecz Anglii, Niemcy …

22:55 I koniec ostatniego spotkania! Anglia pokonuje Szkocję 3:1.

22:50 Koniec meczu! Francja wygrywa ze Szwecją 1:0.

22:47 Ładna akcja Anglików i Rooney zdobywa bramkę! 3:1!

22:46 A w międzyczasie Szkocja łapie kontakt! Robertson strzela w 83. minucie na 2:1 w meczu z Anglią.

22:43 Benzema nie trafia z rzutu karnego! Nadal 1:0 dla Francji.

22:42 Raphaël Varane!!!! Obrońca Realu Madryt wyprowadza Francję na prowadzenie w meczu ze Szwecją. Pięć minut do końca.

22:37 Koniec meczów o 20:45:

Hiszpania - Niemcy 0:1

Irlandia - USA 4:1

Polska - Szwajcaria 2:2

Portugalia - Argentyna 1:0

Włochy - Albania 1:0

22:35 Co się dzieje! Guerreiro strzela w 91. minucie dla Portugalii! Portugalia 1:0 Argentyna.

22:34 90. minuta spotkania i Toni Kroos!!!! Niemcy wygrywają z Niemcami 1:0.

22:31 I niestety remis... Frei strzela dla Szwajcarii i mamy 2:2. Tutaj nasza relacja na żywo (kliknij).

22:27 O, mamy dwie bramki! Okaka strzela na 1:0 dla Włochów w meczu z Albanią, a McClean podwyższa na 3:1 w spotkaniu Irlandia - USA.

22:17 Bezbramkowo nadal w meczach Hiszpania - Niemcy, Portugalia - Argentyna, Włochy - Albania oraz Francja - Szwecja.

22:13 Bardzo czujnie w polu karnym Szkocji Rooney i mamy 2:0 dla reprezentacji Anglii.

22:05 MILIIIIIIIIIIIIKKKKKK!!! Nasz chłopak! Wygrywamy 2:1! Tutaj nasza relacja na żywo (kliknij).

22:02 Braaadyyyy!!! Irlandia znowu na prowadzeniu w meczu z USA - 2:1.

21:54 Koniec meczu Ukraina - Litwa. Przez całe spotkanie nie padła ani jedna bramka.

21:38 Genialne podanie Wilshere'a do Oxlade'a-Chamberlaina i mamy 1:0 dla Anglii! Tak cieszy się Roy Hodgson:

21:32 Pooooooooooooolska! Mamy remis! Jędrzejczyk! TUTAJ nasza relacja na żywo z tego spotkania (kliknij).

20:26 USA wyrównuje z Irlandią! 1:1 - Diskerud!

20:19 Piekielnie mocny strzał z rzutu wolnego Messiego minimalnie nad bramką Portugalii.

21:13 Lepiej w mecz weszła Argentyna, która momentami mocno przygniata Portugalię.

21:01 I zaczęły się ostatnie dwa dzisiejsze mecze: Francja - Szwecja oraz Szkocja - Anglia.

20:58 Koniec. Brazylia wygrywa z Austrią 2:1. A tymczasem Irlandia prowadzi z USA 1:0 po bramce Pilkingtona.

20:55 Zaglądamy na Twittera i widzimy przywitanie Ronaldo z Messim:

20:51 Niestety Polska przegrywa już ze Szwajcarią 0:1. Tutaj nasza relacja na żywo (kliknij).

20:46 Zaczęły się spotkania o 20:45: Hiszpania - Niemcy, Irlandia - USA, Polska - Szwajcaria, Portugalia - Argentyna oraz Włochy - Albania.

20:44 Firmino i gooooool! Brazylia znowu na prowadzeniu! 2:1!

20:35 Dragović pewnie strzela z rzutu karnego i Austria remisuje już z Brazylią 1:1!

20:33 Rzut karny dla Austrii!

20:23 Goool!!! Brazylia 1:0 Austria! Dośrodkowanie Oscara z rzutu rożnego i David Luiz strzela gola strzałem głową!

20:07 Brazylia od początku drugiej połowy narzuciła swoje tempo gry. Na razie cały czas utrzymuje się przy piłce.

19:57 Zakończyły się mecze rozgrywane o 18:00. Oto wyniki: Białoruś - Meksyk 3:2, Grecja - Serbia 0:2 oraz Słowenia - Kolumbia 0:1.

19:54 Jest skład reprezentacji Polski na mecz ze Szwajcarią! Przypominamy, że TUTAJ możecie śledzić specjalną relację na żywo z tego spotkania.

19:52 Przerwa w meczu Austria - Brazylia. Na razie bezbramkowy remis. Obie ekipy nie zachwycają swoją grą, choć miały swoje okazje.

19:47 A to już składy na mecz, który rozpocznie się o 21:00 Szkocja - Anglia:

Szkocja: Marshall; Whittaker, R.Martin, Hanley, Robertson; Maloney, Mulgrew, Brown, Anya; Naismith, C.Martin

Anglia: Forster; Clyne, Cahill, Smalling, Shaw; Milner, Wilshere, Oxlade-Chamberlain; Downing, Welbeck, Rooney

19:43 Białorusini grają do końca! 81. minuta spotkania i Nekhajchik strzela na 3:2 dla naszych wschodnich sąsiadów w starciu z Meksykiem.

19:41 I mamy skład Niemców na spotkanie z Hiszpanią: Zieler; Howedes, Mustafi, Rudiger; Rudy, Kroos, Khedira, Durm; Muller, Volland, Gotze.

19:35 Zapraszamy do brania udziału w konkursie na Twitterze redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", Michała Pola. Zasady są bardzo proste. 🙂

19:30 Aj, teraz słupek ratuje Brazylię przed stratą gola! Austria - Brazylia 0:0

19:26 Skład Hiszpanii:

19:23 Francja gra dziś ze Szwecją. Co ciekawe Francuzi tylko trzy z 12 ostatnich goli zdobyli w pierwszych połowach.

19:13 Meksyk prowadzi z Białorusią 2:1.

19:09 Polska U21 przegrała dziś z Niemcami U21 0:2.

19:00 Rozpoczyna się mecz Austria - Brazylia.

18:53 Adrian Ramos daje prowadzenie Kolumbii w meczu ze Słowenią.

18:50 Koniec meczu Słowacja - Finlandia. Nasi sąsiedzi wygrali 2:1.

18:36 Piłkarz Lecha Poznań, Kaspar Hamalainen wszedł przed chwilą na boisko i już mógł zaliczyć asystę.

18:20 Zaglądamy na Twittera:

18:15 Na boisko wchodzi Ondrej Duda. Zmienia Marka Hamsika.

17:56 Składy na mecz Austria - Brazylia:

Austria: Almer - Fuchs, Hinteregger, Dragovic, Klein - Kavlak, Ilsanker - Arnautovic,Junuzovic, Harnik - Okotie

Brazylia: Diego Alves - Danilo, Miranda, Luiz, Luís - Fernandinho, Gustavo - Willian, Oscar, Neymar - Adriano

17:49 Finlandia zdobywa gola kontaktowego. W Słowacji rozpoczyna się przerwa.

17:40 Jak informuje Piotr Gołos na Twitterze, dziś we Wrocławiu będzie ponad 40 tysięcy widzów.

17:33 Mała statystyka:

17:19 Dziś zaprezentowano oficjalną maskotkę EURO 2016.

17:16 Angielscy fani mogą dziś wysłać esemesa, który wspomoże akcję przeciwko wirusowi Ebola. Inicjatywę wspierają tacy piłkarze jak Wayne Rooney.

17:12 Anglia o 21:00 zmierzy się ze Szkocją. Spotkanie ma mały podtekst polityczny. Niedawno Szkoci chcieli odłączyć się od Wielkiej Brytanii.

17:08 Hamsik powyższa na 2:0 dla Słowacji. Dobry strzał głową pomocnika Napoli.

17:06 Niemcy powinni dziś spróbować czegoś nowego. W podstawowym składzie ma znaleźć się Kevin Volland.

17:03 Już w pierwszej minucie prowadzenie prowadzenie w meczu Słowacja - Finlandia gospodarzom dał Holosko. Grający dla Legii Duda jest na ławce rezerwowych.

17:00 Witamy w multirelacji z wtorkowych meczów sparingowych drużyn narodowych. Ozdobą dzisiejszego wieczoru będzie spotkanie Hiszpanów z Niemcami.