Німеччина – Аргентина: Стенограма онлайн-трансляції … – РБК

Німеччина - Аргентина. Переможець та фіналіст Чемпіонату Світу, збірні Німеччини та Аргентини, зустрінуться сьогодні в товариському матчі. Аргентинці прагнутимуть взяти реванш за прикру поразку в фіналі, хоча ціна сьогоднішнього поєдинку набагато нижче, ніж два місяці тому. Дивитися матч Німеччина - Аргентина можна на каналі НТВ+, а онлайн-трансляція матчу на нашому сайті почнеться в 21:40.

3.09. 21:45
Німеччина - Аргентина 2:4

Німеччина: Нойер, Гросскройц, Гінтер, Хеведес, Дурм, Крамер, Кроос, Шюррле, Ройс, Дракслер (Подольські, 34), Гомес.
Аргентина: Ромеро, Сабалета, Фернандес, Демічеліс, Рохо, Маскерано, Білья, Ламела, Перес, Ді Марія, Агуеро

Матч завершено

87 хв. Ройс заробив небезпечний штрафний біля воріт гостей, але стандарт був виконаний невдало.

81 хв. Змінюють воротаря гості, на полі з'явився Андухар.

80 хв. Заміна у господарів: Рудігер вийшов замість Хеведеса.

78 хв. Ще один гол забивають господарі. Після передачі від лицьової м'яч потрапив до Гетце, який потужно пробив. Круглий, рикошетом від Фернандеса влетів у ворота.

76 хв. Штанга рятує аргентинців після удару Ройса з кута штрафного майданчика гостей. Заміну проводять аргентинці: замість Сабалети вийшов Кампаньяро.

75 хв. І ледь не віддає четверту гольову Ді Марія - Агуеро не встиг до м'яча після пасу Анхеля, Нойер був першим.

74 хв. Для тих, хто не помітив, нагадаємо, що сьогодні у складі гостей відсутній Мессі. Ось що означає кураж Ді Марії - три гольові передачі і один гол.

71 хв. Жовта для Подольскі за фол на Сабалеті біля своєї штрафної.

69 хв. Заміна у гостей: замість Ламели вийшов Гаго.

68 хв. Непогана комбінація німців біля штрафної гостей завершилася неточним ударом Ройса - м'яч пройшов в парі метрів від лівої стійки воріт.

65 хв. Кутовий подали німці з лівого флангу - Ромеро зіграв надійно, але отримав невелике ушкодження.

62 хв. Пожежа у штрафній площі аргентинців завершився тим, що Ройс вийшов на ударну позицію перед воротами гостей, але не зміг переграти Ромеро в ближньому бою.

59 хв. Подвійна заміна у Німеччини: Гетце і Мюллер вийшли замість Шюррле і Гомеса.

57 хв. Аргентинці втратили м'яч на чужій половині поля, німці вийшли в контратаку, яка завершилася нічим.

54 хв. Після подачі кутового німці забивають гол - Шюррле найвдаліше вибрав позицію і вколотив м'яч у ворота.

51 хв. Браво, Анхель! Сольний прохід аргентинця по флангу Дурма завершився парашутом через Нойєра! 4:0!

48 хв. Третій м'яч забивають аргентинці. Ді Марія навісив, Фернандес забив головою. Браво!

46 хв. Розпочався другий тайм. Чекаємо більш змістовної гри від німців.

Перерва

45 хв. Третій момент втрачає Гомес. Ройс пробив метрів з тридцяти, Ромеро відбив перед собою, прямо на набігаючого Гомеса. Той прийняв м'яч і пробив повз ворота. Трибуни починають свистіти.

40 хв. Шикарний гол забиває Аргентина! Сабалета запустив по флангу Ді Марію, той навісив на набігаючого в штрафну Ламелу, який в дотик відправив м'яч у ворота метрів з десяти.

37 хв. Ройс прорвався по правому флангу у штрафний майданчик і намагався відкинути м'яч під удар Подольскі, але передачу заблокував захисник гостей.

34 хв. Перша заміна у німців: замість Дракслера вийшов Подольські.

31 хв. Ді Марія отримав м'яч на правому фланзі атаки, обіграв Дурма, увійшов у штрафну і пробив по воротах. Нойєр зіграв надійно.

28 хв. Другий момент упускає Гомес! Обрізка аргентинців на своїй половині поля призвела до контратаки, в результаті якої Гомес отримав м'яч від Крамера, вийшов один на один з Ромеро, але знову пробив у воротаря.

22 хв. Ді Марія навісив з правого флангу, Агуеро вичекав момент і вирвався до м'яча, переправивши круглого у ворота першим же дотиком ноги. Відмінний гол!

20 хв. Атакуючий футбол у виконанні обох команд призводить до великої кількості порушень. Жовта Дракслеру.

18 хв. Демічеліс пішов в небезпечний підкат проти Ройса в центрі поля і отримав заслужений гірчичник.

16 хв. Без центру поля грають команди, просто переводячи м'яч в атаку за допомогою довгих передач. Поки краще виходить у німців, їх атаки виглядають небезпечніше.

13 хв. Кутовий біля воріт Німеччини перетворився на небезпечну контратаку у виконанні німців, але передача Гомеса на Дракслера була дуже неточною, в результаті чого м'яч перейшов до аргентинців.

10 хв. Гомес отримав довгу передачу зі своєї половини поля і вийшов один на один з воротарем, але Ромеро врятував свою команду від голу, відбивши удар.

7 хв. Прорив по лівому флангу у виконанні Шюррле завершився кутовим, який не призвів до небезпеки.

3 хв. Непогану передачу вирізав Ройс на хід Гомесу, але арбітр зафіксував офсайд.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Ми починаємо онлайн трансляцію товариського матчу між збірними Німеччини та Аргентини. Чекаємо битви!

Попередній матч між цими двома командами було зіграно 13-го липня. Сьогоднішні суперники, тодішні фіналісти Чемпіонату Світу, зустрічалися на "Маракані".

Та гра пройшла з ігровою перевагою німців, хоча і самі аргентинці воліли грати на контратаках. Одна з них завершилася прострілом на Ігуаїна і забитим голом, який суддя не зарахував через офсайд.

У другому таймі того матчу команди почали грати більш обережно, чим "засушили" гру до доданого часу. В овертаймі до відповідальності додалася втома, хоча Паласіо, який вийшов у другому таймі, з незрозумілої причини неточно перекинув Нойєра з близької відстані, втративши вірний гольовий момент. А от Маріо Гетце у другому овертаймі виявився точним - він прийняв м'яч у штрафному після подачі з флангу і пробив повз голкіпера.

Сьогоднішній матч менш значущий для обох команд, але і звичайним товариським його теж не назвеш. Вболівальники аргентинців вимагають реваншу, а Німеччина не налаштована просто так давати себе обіграти.