Німеччина – Аргентина: онлайн-трансляція товариського матчу – РБК

Німеччина - Аргентина. Переможець та фіналіст Чемпіонату Світу, збірні Німеччини та Аргентини, зустрінуться сьогодні в товариському матчі. Аргентинці прагнутимуть взяти реванш за прикру поразку в фіналі, хоча ціна сьогоднішнього поєдинку набагато нижче, ніж два місяці тому. Дивитися матч Німеччина - Аргентина можна на каналі НТВ+, а онлайн-трансляція матчу на нашому сайті почнеться в 21:40.

3.09. 21:45
Німеччина - Аргентина

Попередній матч між цими двома командами було зіграно 13-го липня. Сьогоднішні суперники, тодішні фіналісти Чемпіонату Світу, зустрічалися на "Маракані".

Та гра пройшла з ігровою перевагою німців, хоча і самі аргентинці воліли грати на контратаках. Одна з них завершилася прострілом на Ігуаїна і забитим голом, який суддя не зарахував через офсайд.

У другому таймі того матчу команди почали грати більш обережно, чим "засушили" гру до доданого часу. В овертаймі до відповідальності додалася втома, хоча Паласіо, який вийшов у другому таймі, з незрозумілої причини неточно перекинув Нойєра з близької відстані, втративши вірний гольовий момент. А от Маріо Гетце у другому овертаймі виявився точним - він прийняв м'яч у штрафному після подачі з флангу і пробив повз голкіпера.

Сьогоднішній матч менш значущий для обох команд, але і звичайним товариським його теж не назвеш. Вболівальники аргентинців вимагають реваншу, а Німеччина не налаштована просто так давати себе обіграти.