Аргентина в останні хвилини овертайму вириває собі путівку в 1 …

: 1Хто би міг подумати, що гра із Аргентиною в головній ролі буде зовсім невидовищною. Лео Мессі зі всіх сил старався витягнути збірну своєю майстерністю, і забити гол аргентинцям вдалося лише завдяки його віртуозному пасу, яким скористався Ді Марія. Швейцарці в свою чергу діяли на максимумі, були моменти, але все враження псували часті фоли — загалом 47, 28 в пасиві «годинникарів» і 19 у латиноамериканців.

1 липня на «Арені Корінтіанс» у Сан-Паулу зустрілися збірні Аргентини та Швейцарії. На вулиці спекотно для футболу — 29° тепла. Гравців підтримували 63 255 глядачів на трибунах.

Якщо аргентинці отримали максимальну кількість очок, здобувши перемогу у всіх трьох поєдинках групового раунду, то «червоно-білі» завоювали путівку в 1/8 фіналу з багажем у два тріумфи. Аргентина обіграла Боснію і Герцеговину (2:1), Іран (1:0) та Нігерію (3:2), впевнено очоливши групу Н. Швейцарці зазнали нищівну поразку від Франції (2:5), а інші два матчі виграла – у Еквадора (2:1) та Гондурасу (3:0).

: 2У перші 25 хвилин гра видалася без особливих небезпечних моментів, але з частою боротьбою на полі.

На 28 хвилині нарешті швейцарці зуміли створити небезпеку для аргентинського воротаря – європейці розіграли стандарт і після навісу, Джака потужно пробив у ворота, — Ромеро зловив мэяч у руки.

На 38 хвилині швейцарець Дрмич метрів на тридцять прискорився, та виходив сам на сам з воротарем, але його спроба перекинути Ромеро не увінчалася успіхом!

У першому таймі, незважаючи на перевагу Аргентини, у швейцарців гольових моментів було більше, просто реалізація підводила.

: 3Другий тайм пробудив у «годинникарів» жагу перемоги – за перші 10 хвилин в атаці вони створили 4 небезпечні моменти біля воріт аргентинців.

На 59 хвилині — аргентинець Рохо пробив з гострого кута, і голкіпер не зміг накрити м'яч, але захисник вибив шкіряного в небезпечній відстані до воріт.

На 63 аргентинці знову в атаці і все ближче до голу – Ігуаїн пробив точно під перекладину і Бенальо витягує м`яч.

: 4На 78 хвилині Лео Мессі пробив з-під захисника у штрафному майданчику, але на допомогу з прекрасним порятунком прийшов воротар! Палермо стрімголов побіг на добивання і мало не травмував голкіпера.

У швейцарців добре вистроєна оборона, збірній Аргентини нелегко пробити цю стіну. Другий тайм визначився повним домінуванням на полі аргентинців. Латиноамериканці завдали 20 ударів по воротам швейцарців, 15 з них у площину воріт. 14 сейвів записав у свій актив альпієць Бенальо…

В першому овертаймі Швейцарія виглядала набагато краще, ніж в другому таймі. У другому овертаймі був непоганий шанс забити у біло-блакитних — Ді Марія виконав шикарний удар у ближню дев'ятку, але Бенальо витягнувся в струнку і кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий.

: 5118 хвилина і це гол!!! Контратака Аргентини, Мессі протягнув м'яч до штрафного, віддав направо на Ді Марію, і той переграв воротаря!