Аргентина показала красиву гру, а Бельгія їде додому. Аргентина …

: 1Сьогодні Аргентина показала свій клас і саме таку гру, яку чекали від неї всі попередні матчі. Завдяки швидкому голу на початку, Альбіселесте протримала мінімальну перемогу до останнього свистка, відправивши «червоних дияволів» додому з гіркою поразкою.

5 липня на головному стадіоні Бразилії збірна Аргентини зіграла із національною командою Бельгії. На вулиці +26 С та 34% вологості повітря.

Аргентина — Бельгія — матч двох команд, від яких усі чекали більшого на ЧС-2014. «Альбіселесте» поки рятувала неймовірна гра Ліонеля Мессі, а бельгійців — досить легкий календар.

: 2Жваво почали аргентинці, в перші хвилини провели кілька атак і уже на 8 хвилині зуміли взяти ворота «червоних дияволів». Ігуаїн скористався рикошетом після передачі справа і першим дотиком відправив м’яч у дальній кут воріт!

Аргентинці забили свій сьомий гол на чемпіонаті та четвертий з меж штрафного майданчика.

Шикарний момент був у аргентинців на 22 хвилині — Лавессі віддав у центр на Ді Марію, а той п`ятою відправив до воріт Ігуаїну. Гонсало передачі не очікував, тому виходу один на один не вийшло. Якби м’яч був забитий, це був чи не найкрасивіший гол Мундіалю.

: 3На 39 хвилині Мессі впав за метр від штрафного майданчику через удар одного із чотирьох захисників, які вискочили йому на зустріч. Мессі зі штрафного з метрів 18 цілився у дев’ятку, але шкіряний пролетів трохи вище воріт.

На 42 хвилині у Бельгії був чудовий момент зрівняти рахунок — Фертонген навісив м'яч у штрафний аргентинців, а там Міральяс в падінні пробив з точки пенальті за кілька сантиметрів від штанги.

Аргентина тактично відіграла перший тайм, не даючи можливості створювати небезпечні моменти біля своїх воріт. Альбіселесте під час контратак суперників дуже швидко «осідала» на своїй стороні, повністю блокуючи прохід до штрафного майданчику.

: 6Другий тайм розпочався з трьох атак аргентинців, кожна з них могла закінчитися голом і лише диво врятувало «червоних дияволів», коли в одній з них, Ігуаїн вийшов один на один з воротарем Куртуа, а його потужний удар відбився від поперечини…

На цьому матчі бельгійці забивали лише після 70 хвилини. І у цій грі «червоні дияволи» почали розкриватися лише за 25 хвилин від кінця. Частіше вдавалися їм контратаки.
Але удача сьогодні була явно не на стороні бельгійців. Спочатку Лукаку не зміг акуратно скинути м'яч під удар партнеру, а коли Де Брюйне все ж таки дістався до круглого — його постріл заблокували захисники, а рикошет зіграв за Аргентину.

: 7На 93 хвилині помилка де Брюйне — і Мессі виходить сам на сам з воротарем. Та Куртуа не дав забити другий гол.

За хвилину до кінця матчу бельгієць Лукаку мав золотий шанс зрівняти рахунок – але його простріл не знайшов ціль…

Свисток арбітра – а це означає, що Аргентина стає третім півфіналістом Мундіалю. З ким зустрінеться збірна ми дізнаємося після матчу Коста-Рика – Нідерланди, який відбудеться сьогодні о 23:00. Бельгія залишає турнір, так і не реалізувавши свого потенціалу повною мірою.